כל אחד עם הדעה שלה חגית

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • נגד הזרם!!!
    קרולינה
    קרולינה
    מספר הודעות: 322
    ותק: חודש ו-20 ימים
  • 26/07/2024 09:12
  • צפיות292
אני אלך נגד הזרם ואגיד שאני ממש לא מבינה למה אור ופרידה הפייבוריטים של השנה.
נכון שאור מתנהג בזמן אחרון יותר מתון והוא דמות דומיננטי בבית, אבל זה לא הוריד ממנו ההתנהגות המזלזלת שלו כפלי הדיירים.
הוא מתנגד כמו הבוס של כולם, כמו שחייבים לו משהו ומשלא הולך דרכו הוא פסול!
זה לא התכונות של משהו שמגיע לו לזכות בכלל!
לגבי פרידה, אני מסכימה שהיא מתוקה ומקשיבה לכולם, אבל היא לא לגמברה אמיתית… איזו שינויים או תהליך היא עברה עם עצמה???
רואים שהיא הגיעה עם אסטרטגיה אדוקה ושהיא שחקנית טובה.
גם נראה לי שעלה לה לראש שכולם צועקים השם שלה בשידור חי.
סליחה, אבל היא לא מגיע לרמה של טוב לב של מעטוק (עונה קודמת) בכלל!
אפשר להסתכל על אחרים כמו נועם שבמאת עובר תהליך, יוסי שהוא מותק של בן אדם וסופר מצחיק, אמילי שהיא ממש מרשימה עם הדיבור שלה ואיך היא מתמודדת עם הדברים שקורים לה בבית והיא הכי צעירה שם, רק בת 21!!! מרשימה.
והפייבוריטית שלי היא הדר… היא במאת אמיתית, אומרת הכל בפנים ולא מתנצלת על כך. היא עומדת על שלה אבל גם יודעת להתנצל כאשר היא טועה.
היא הגיעה סופר קשוחה, אבל היא גם עוברת תהליך מרשים… היא במאת מנסה לשפר הגישה שלה כלפי אחרים, בלי לאבד את עצמה.
אז כן, אני הולכת נגד הזרם פה ואומרת שאני מעדיפה משהו או משהיא אמיתי/ת, אותנטי/ת שבמאת עובר/ת תהליך!

נערך ע"י קרולינה 26/07/2024 09:50
  • תגובה מהירה
  • o
  • אין כאן ממש זרם
    חגיה
    חגיה
    שם: חגיה
    מספר הודעות: 1,712
    ותק: שנתיים וחודש
  • 26/07/2024 09:43
  • צפיות46
  • תגובה מהירה
  • יש כאן אולי אולי 3 כותבים
    חגיה
    חגיה
    שם: חגיה
    מספר הודעות: 1,712
    ותק: שנתיים וחודש
  • 26/07/2024 10:03
  • צפיות54
טריפ וצביקה שאוהבים רק את הדר
אני שמחבבת את פרידה
וכל השאר מומצאים.

וגם לגבי השניים האלה, אני לא משוכנעת שהם קיימים

לכן יש כאן שיממון.

נערך ע"י חגיה 26/07/2024 10:05
  • תגובה מהירה
  • כל אחד עם הדעה שלה חגית
    קרולינה
    קרולינה
  • 26/07/2024 13:49
  • צפיות44
את יכולה לחשוב אחרת, אין בעיה. ככה זה עובד בעולם חופשי.
אין לי שום דבר נגד פרידה, אני פשוט לא כל כך קונה כל מה שהיא מוכרת… היא כן מתוקה, מיוחדת ובן אדם טוב. בצד שני אני כן חושבת שהיא עובדת קשה למשור על דמות מסוימת ואני אוהבת משהיא אותנטי… זה שכל מיני דברים כדי לא לענות ולהכנס לתסבוכת היא אומרת “מעניין, מעניין״ לא כל כך יושב לי טוב. בנוסף, חשוב שהיא גם תעבור תהליך… היא יכולה להיות חברה של כולם, אבל כול הקטע של הפורמט מוץ מי לצאת מפורסמת ולקדם אג״נדה מסוימת, זה ללמוד על עצמך ולעבור תהליך…אני לא רואה שום דבר משמעתית שהיא עוברת ולומדת ממה שקורה בבית… ויש לה עניינים שהיא צריכה לעבוד אליהם כמו ביטחון עצמי.

• תגובה מהירה
  • הדר לא מועדפת עליי ממש לא,מבחינתי שני דיירים הכי מאוסים עפו זו אורית וכמובן בן השמ
    טריפ
    טריפ
    שם: רון רון
    מספר הודעות: 544
    ותק: 6 שנים ו-4 חודשים
  • 29/07/2024 09:56
  • צפיות24
אלן שהועף הבייתה !!! לגבי פרידה קשה לי לצפות בה מביכה ברמות לכאורה מפזרת מיניות טו מאץ ממש OVER ,הבחורה עפה על עצמה מדמיינת דמיונות שווא לגבי המראה שלה וה"יופי" מומלץ להתעורר גם ניתוחי שפתיים ותחת לא ממש עושים איתה חסד לטעמי,לגבי עינב לדעתי דיי ישרה חברותית מתוקה חיננית,חיים צדקן ולקקן,עידן צדקן וקשקשן,מלאני יפה אבל משהו בה לפעמים קר ומחושב,לא ממש מחובר לאור אבל גם לא סובל ממנו כשהוא על המרקע,דיי סביל ולפעמים דיי מעניין, איציק =מי זה ,שילה משהו בו גורם לי אי נוחות עדיין לא סגור מה בדיוק,אמילי ילדה אין מה להוסיף פשוט ילדה עם כל המשתמע מכך,נועם ממש מקסים בחור עדין רגיש חבר אמיתי כשצריך, לא מוערך מספיק בבית לדעתי ,דני הרבה חיצוניות הראש דיי חלש,יוסי פשוט שם,שתי החדשות מיכל וקרן לא מכיר.

נערך ע"י טריפ 29/07/2024 10:08
ddd
  • תגובה מהירה
  • מי אמר שאני אוהב רק את הדר?
    צצבבייקקהה
    צצבבייקקהה
    מספר הודעות: 422
    ותק: חודש ו-30 ימים
  • 29/07/2024 10:02
  • צפיות22
נכון, היא הפיבוריטית שלי, אני אוהב גם את יוסי,את אמילי
את עינב. מהחדשים את די גי ואת שילה.
הדר היא תופעה בעיני.יש לה נוכחות, סטייל והמון חוכמה
לא אופייני לבחורה בגילה. לא קל לה.בחורה שמתקשה באינטרקציה עם בנות מינה. זה צפוי. נשים מטיבען קניות זו לזו.הדר עוברת בגלל זה שיבעה מדורי גהנום ועדיין שומרת על פאסון.
אם יש מישהו שלא עובר לי בגרון.
לנפנף בזה שאתה "שכונה", ללגלג על מישהו שמדבר איתך בשפה גבוהה כי זה הדיבור שלו, לא מתוך התנשאות.
עצם העובדה שגדלת בשכונה עושה אותך "עמך"
האם הדר,יוסי וחיים הם פחות עמך?
נדמה לי שגם נועם וברק לא בדיוק פולנים.

• תגובה מהירה
  • מסכימה כמעט עם הכל
    לידיה
    לידיה
    שם: זיו
    מספר הודעות: 159
    ותק: 4 שנים ו-6 חודשים
  • 26/07/2024 14:12
  • צפיות44
מסכימה עם כל מה שאמרת רק שהדר לדעתי משחקת גם משחק כמו בערך כולם שם אני לא נגדה אבל גם לא בעדה בהתחלה גם חשבתי כך עליה ואז הבנתי שהיא עושה הכל בשביל המשחק כמו לבשל הרבה לאחר שאמרה שלא עושה את זה בכלל בחוץ והיא שומרת על התנהגות מסוימת עם כל אחד רק בשביל לצאת בסדר ולהגיד אני התקרבתי וניסיתי והם לא ! זה פשוט בשביל לעשות וי שהיא עשתה את שלה כשהאמת זה מראה על צביעות וכל זה מרמז על היותה לא אמיתית אז מצטערת לא מאמינה לה אבל לא מאמינה עוד יותר לאחרים בינתיים

• תגובה מהירה
  • צודקת לידיה, אבל…
    קרולינה
    קרולינה
  • 26/07/2024 15:26
  • צפיות35
את צודקת לידיה, אף אחד לא 100% אותנטי כי זה משחק וכולם תמיד מודעים על המצלמות ויודעים שצריכים לשמור על פסון. יש כאלה שמשחקים יותר קשה מאחרים, אבל אני כן רואה שהדר משתנה לטובה (לעט, לפעמים לעט מידי), כי והיא עברה הרבה כפות בבית הזה היא ובמאת מנסה להשתפר…
כן היא דיוה והיא קשוחה, והיא תשאר משהיא….אבל גם רואים שהיא מנסה לשנות הגישה שלה ולא בגין המשחק…אתמול בערוץ 26 היה לה שיחה די ארוכה עם נועם. הוא הסביר לה שגם כאשר היא צריכה רגע לעצמה ומשהו ניגש אליה כדי לעזור לה, היא יכולה להגיד בצורה יותר עדינה שהיא צריכה רגע…היא הקשיבה לנועם והם נהלו שיחה די טובה.. גם בשעות הקטנות של הלילה היא הקשיבה לעידן שסיפר על הקשר הארוך שהיה לו בעבר ואיך זה השפיע אליו. הדר שנכנסה בהתחלה לא היה סבלנות בכלל להקשיב לאף אחד. היא הייתה מיליון פעם משחקת עם השער שלה (נראה לי ללא מדעות) ועכשיו היא פחות עושה את זה…יש עוד כמה דיירים שכמוה רואים שינויים לטובה, אבל מעט מעוד מהדירים.

נערך ע"י קרולינה 26/07/2024 15:28
  • תגובה מהירה
  • הדר?
    אלינוער
    אלינוער
    מספר הודעות: 21
    ותק: 3 שנים ו-8 חודשים
  • 26/07/2024 15:47
  • צפיות42
הדר היותר מניפולטיבית בבית.

• תגובה מהירה
  • לדעתך אלינוער
    קרולינה
    קרולינה
  • 26/07/2024 16:01
  • צפיות37
דעתי כבר אמרתי…

• תגובה מהירה
  • כמעט בהכל אני איתך..
    צצבבייקקהה
    צצבבייקקהה
    מספר הודעות: 422
    ותק: חודש ו-30 ימים
  • 28/07/2024 14:22
  • צפיות33
מעתוק, הגיע לה לזכות? ישלה לב זהב, זה נכון.
חמי אליו השלום אמר פעם "יש לי חבר לב זהב אבל ראש ברזל"
תעתוק יש לה באמת לב זהב אבל אההבלה מדופלמת
אין שם טיפה של אינטלקט.

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה