פורום חדשות

הודעה חדשה הודעה חדשה הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • אזעקה ביריה צפת
    חדשות1
    חדשות1
    מספר הודעות: 8,634
    ותק: 11 שנים ו-4 חודשים
  • אתמול 13:34
  • צפיות12
מספר ירוטים נראו.

נערך ע"י חדשות1 אתמול 13:35
תמיד יש מישהו שצריך משהו- גבי האחות של החיילים. המקום שלכם לקחת חלק, להתנדב, לבשל לכבס, לשנע והכל עבור החיילים שלנו https://www.facebook.com/gabyrivkin
  • תגובה מהירה
  • o
  • הדי פיצוצים נשמעים כעת במרחב הגליל העליון
    חדשות1
    חדשות1
  • אתמול 13:34
  • צפיות7
תמיד יש מישהו שצריך משהו- גבי האחות של החיילים. המקום שלכם לקחת חלק, להתנדב, לבשל לכבס, לשנע והכל עבור החיילים שלנו https://www.facebook.com/gabyrivkin
  • תגובה מהירה
  • מי ניצח רוקדים עם כוכבים 2024?
    מבזק
    מבזק
    מספר הודעות: 4,338
    ותק: 6 שנים ו-18 ימים
  • 05/09/2024 08:53
  • צפיות31
דור הררי וג'וליה שחר הוכתרו כמנצחים הגדולים של העונה. כשבמקום השני סיימה מאיה קיי, למקום השלישי הגיעה לינוי אשרם וטל מורד תפס את המקום הרביעי

• תגובה מהירה
  • פורסם סרטון מהשבי של החטופה כרמל גת ז"ל ואלכס לבונוב תמונה מצורפת
    מבזק
    מבזק
  • 05/09/2024 08:50
  • צפיות62
בסרטון נראה כי השניים היו במצב רע יחסית, חיוורים אך בחיים. חמאס בחר להוציא אותם להורג על מנת להאיץ את הצורך בעסקה. עם זאת אנחנו יודעים שיש לנו עסק עם ארגון טרור רצחני שכל מטרתו היא להרוג יהודים. חמאס לא מתכנן להחזיר את השבויים בחיים, עם עסקה או בלי עסקה והם מהווים תעודת ביטחון עבור אנשיו. אסור להיכנע לטרור הפסיכולוגי.

פורסם סרטון מהשבי של החטופה כרמל גת ז"ל ואלכס לבונוב
  • תגובה מהירה
  • o
  • דיווחים פלשתיניים: בנו של זכריה זביידי וארבעה מחבלים נוספים חוסלו בתקיפה של צה"ל בטובאס
    מבזק
    מבזק
  • 05/09/2024 08:45
  • צפיות12
  • תגובה מהירה
  • 22:00 אליפות ארה''ב הפתוחה בטניס מניו יורק רבע גמר
    מבזק
    מבזק
  • 04/09/2024 07:12
  • צפיות21
ג'ק דרייפר נגד אלכס דה מינור
22:00 Eurosport

• תגובה מהירה
  • סרט חדש "תיקי ביבי" יפרסם הקלטות מחקירות נתניהו - שאסורות לפרסום בארץ
    מבזק
    מבזק
  • 03/09/2024 11:03
  • צפיות40
צילומי החקירה המשטרתיים של נתניהו שטרם נראו נחשפים בסרט אמריקני חדש.
הסרט "תיקי ביבי" (The Bibi Files) של היוצר זוכה האוסקר אלכס גיבני והבמאית היהודייה אלכסיס בלום, כולל הקלטות חקירות משטרתיות של נתניהו, משפחתו וחבריו בין השנים 2016 ל-2018 • מדובר בהקלטות שאסורות לפרסום בישראל והודלפו ליוצרים לפני כשנה

נערך ע"י מבזק 03/09/2024 11:05
  • תגובה מהירה
  • צה״ל חיסל את אחמד ואדיה, מחבל הנוחבה מהבית של משפחת תעסה (אבי המשפחה גיל תעסה) בנתיב העשרה תמונה מצורפת
    מבזק
    מבזק
  • 03/09/2024 09:30
  • צפיות26
הוא מופיע שם לוקח קולה מהמקרר בזמן שילדי משפחת תעסה הגיבורים מטפלים זה בפציעותיו של זה אחרי שאביהם נרצח בעודו קופץ על רימון כדי להציל אותם.

צה״ל חיסל את אחמד ואדיה, מחבל הנוחבה מהבית של משפחת תעסה (אבי המשפחה גיל תעסה) בנתיב העשרה
נערך ע"י מבזק 03/09/2024 10:40
  • תגובה מהירה
  • מכתב הפרידה של יוליה שמאלוב ברקוביץ' מחדשות 13
    מבזק
    מבזק
  • 03/09/2024 09:20
  • צפיות23
יוליה שמאלוב ברקוביץ' סיימה לאחרונה את תפקידה כמנכ"לית חדשות 13 עקב חילוקי דעות ומתחים בינה לבין עובדי הערוץ. היא התמודדה עם ביקורת קשה מצד העובדים ותחושה של "חרם אכזרי". למרות זאת, תמשיך לשמש כיועצת לרשת בתחומים הקשורים לוועדת המדרוג. היא הביעה אכזבה שלא הצליחה לאחד את הציבור סביב מהדורת החדשות כפי שקיוותה.

מכתב הפרידה של יוליה שמאלוב ברקוביץ' מחדשות 13
שלום לכולם, אני נאלצת לסיים את תפקידי כמנכ״לית חדשות 13 לאחר שהגעתי להסכמות עם הנהלת הערוץ.

הגעתי לערוץ מתוך תחושת שליחות וחדוות יצירה. זה היה עבורי אתגר מקצועי עצום לקחת מהדורת חדשות שסובלת מרייטינג נמוך וחוסר אמון מצד חלקים גדולים באוכלוסיה שמרגישים מודרים ממנה ולעשות אותה קצת אחרת: אותה רמה בלתי מתפשרת של עיתונות חופשית ואמיצה אבל מאוזנת, מקצועית, ציונית, אוהבת ישראל ואת צה״ל. כזו שמבטאת דעות של כלל החברה הישראלית, המרכז, אבל גם הפריפריה, הימין לצד השמאל והחרדים והחילונים כאחד. מהדורה של עם ישראל אחד שכל כך צמא לאחדות, במיוחד בשנה קשה זו.

לציבור הכללי נחשפתי כחברת כנסת אבל לפני ואחרי הכנסת כיהנתי בתפקידים רבים ובכירים בתקשורת הישראלית: יו״ר הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו, אחד התפקידים הבכירים והחשובים בתקשורת הישראלית, מנכ״לית ועורכת אחראית של עיתון יומי וסטי שכלל חטיבה של 14 מוספים, מגזינים ומקומונים, וכן המייסדת, המנכ״לית והעורכת הראשית של ערוץ 9 בשפה הרוסית.

הקמתי בשיתוף עם חברת החדשות של 2 דאז את חטיבת החדשות הפופולארית של חדשות ערוץ 9 בשפה הרוסית בשנים המצליחות של הקמת הערוץ. הייתי מעורבת מרמת הידיעה, עד לכותרות ובמתן מענים לשאלות עריכתיות כמו האם לשלוח צוות צילום לאירוע מסוים, או מתן מענה עריכתי לתחקירים עיתונאים.

בקרב ציבור הישראלים דוברי הרוסית אני נחשבת לאחת מנשות התקשורת הבכירות והמוכרות בישראל.

אבל כל הניסיון העשיר שלי לא נתן לי יום אחד של חסד בפני חלק גדול מעובדי חברת החדשות של ערוץ 13. הפשע שלי הוא בעיקר לטענתם היותי פוליטיקאית- התפקיד כנראה הכי בזוי שאפשר לכהן בו במסגרת העיניים הצדקניות של העובדים.

אז לידיעת העובדים שמחו, ואני לא אנקוט בשמות כי הם לא ראויים לכך, אני גאה שהגעתי במו ידיי ובזכות כישרון, עבודה קשה וחריצות לפסגת הפוליטיקה הישראלית. אני עליתי לארץ כנערה מאוזבקיסטן בשנת 1979 מתוך ציונות ואהבת הארץ. למשפחתי ולי, יום ההשבעה לכנסת היה המרגש בחיינו.

אני כותבת זאת בצער, אבל קשה לי לא לחשוב שאילו היה לי שם משפחה אחר, אולי חיימוביץ או רוזנטל למשל, ואולי אם הייתי באה מבית גידול אחר, גאוגרפי ופוליטי, המינוי שלי דווקא היה מתקבל בחיבוק גדול מצד העובדים.

מנערה צעירה ועד היום, אמא לילדים בוגרים, הוכחתי לי ולהם שאפשר לעשות הכול ולהגיע לאן שרוצים בישראל. תמיד קיבלתי אהבה וקיבלו אותי במאור פנים. גם בכנסת, עם חברי הכנסת שהיו לי איתם מחלוקות אידיאולוגיות קשות, תמיד ידענו בסוף לזכור שזה אף פעם לא אישי ולשמור על תרבות ואנושיות.

אבל הפעם, דווקא בכלי תקשורת, גוף עיתונאי שאמור לזהות ולהלחם נגד עוולות, חוויתי עוולה מתמשכת, אלימות קשה מאוד ופגיעה טראומתית ברמה האנושית הבסיסית ביותר בין בני אדם. דבר בסיסי כמו שלום, היי, מה שלומך, שיח שגם גדולי היריבים, שואלים אפילו מנימוס, כאן, גם לזה לא זכיתי.

עברתי חרם אכזרי, קשה ולא אנושי מצד חלק גדול מעובדי חדשות 13. אתם לא רוצים את המינוי שלי? בבקשה, בואו נדבר. יודעים מה, אלך איתכם, לא רוצים אפילו לדבר איתי? בסדר. זכותכם. אבל בן אדם אומר לכם שלום או בוקר טוב, כל כך קשה להגיד לו שלום בחזרה או לברך אותו בבוקר טוב בחזרה. ממתי זה נהפך לפשע? חרם זה דבר נורא ואיום. מעולם לא חוויתי פער כזה בין רמת ציפייה והתרגשות לקראת משהו חדש לבין עוגמת נפש שהותירה בי צלקת.

אני עוזבת בראש מורם. בחרתי לסיים את המאבק. אני יודעת שיכולתי לעשות עבודה נהדרת לערוץ ולחברת החדשות. באתי עם קבלות של עשייה מקצועית וקיבלתי את ההחלטה למרות שיכולתי להמשיך את המאבק עוד לתקופה ארוכה, כי בניגוד למסדרונות הערוץ, אני חיה את הארץ, את המדינה היפה שלנו, את האנשים הטובים בה, ואני מקבלת מכם בחודש האחרון גל חום ותמיכה שמעולם לא חוויתי טרם לכן. הבנתי דרך המפגשים שלי עם הציבור בבית שגם הם מבינים שנעשה לי עוול גדול ואני מודה לכל אחד מכם שמחזק אותי במיוחד בימים ובשעה זו.

פניי רק קדימה, ודווקא אחרי מה שחוויתי, ברור לי יותר מתמיד, כי גם התפקיד הבא שלי יהיה בעל השפעה ציבורית ורק למען עם ישראל כולו על כל חלקיו. ודרך אגב, קוראים לי יוליה, יש לי שם, לא יש״ב. אל תהיו מיזוגנים בנוסף להכול.

שלכם, יוליה

• תגובה מהירה
  • החמאס מפיץ תעמולה - סרטון עדן ירושלמי תמונה מצורפת וידאו מצורף
    מבזק
    מבזק
  • 03/09/2024 09:09
  • צפיות42
עדן ירושלמי ז"ל בסרטון חמאס שצולם בשבי

החמאס מפיץ תעמולה - סרטון עדן ירושלמי
נערך ע"י מבזק 03/09/2024 09:17
  • תגובה מהירה
  • שידור חי ממסיבת העיתונאים של נתניהו וידאו מצורף
    מבזק
    מבזק
  • 02/09/2024 20:24
  • צפיות70

נערך ע"י מבזק 02/09/2024 20:24
  • תגובה מהירה
  • ירי רקטי נרחב לעבר מעלה יוסף, הגליל העליון
    חדשות1
    חדשות1
  • 01/09/2024 20:13
  • צפיות16
התראות באזורים רבים, ישנם ירוטים וגם נפילות.
יש לשמור על עירנות ולהישמע להנחיות פיקוד העורף.

נערך ע"י חדשות1 01/09/2024 20:15
  • תגובה מהירה
  • הודעת הממונה על השכר והסכמי העבודה בדבר אי תשלום שכר לשובתים תמונה מצורפת וידאו מצורף
    חדשות1
    חדשות1
  • 01/09/2024 20:02
  • צפיות16
וזו בהחלט הודעה במקומה לאור העבודה שיו"ר ההסתדרות בעצם עושה שימוש בעובדים לצרכיו ולצרכים פוליטיים.
במילים אחרות שביתה פראית ולא חוקית של יו"ר ההסתדרות שממנה יפגעו עובדים כי איש לא ישלם להם, ההסתדרות לא נתנה התחייבות לשפות מעסיקים בגין השביתה.

בתוך כך מתרבים דיווחים על הפסקת חברות וניוד של עובדים מההסתדרות העובדים הכללית החדשה ברשותו של ארנון בר דוד. המתניידים עוברים להסתדרות הלאומית.

הודעת הממונה על השכר והסכמי העבודה בדבר אי תשלום שכר לשובתים
נערך ע"י חדשות1 01/09/2024 20:18
  • תגובה מהירה
  • רשימה חלקית של רשויות וערים שלא שובתות ולא מתכוונות לשבות וידאו מצורף
    חדשות1
    חדשות1
  • 01/09/2024 19:09
  • צפיות29
נראה כי מרבית הרשויות נוטות שלא לקחת חלק בשביתה "הפראית" בעלת מניעים פוליטים והחלטות אישיות.
לא ישבתו ועובדים כרגיל גם בערים הבאות : באר שבע, וגם בלוד, טבריה, מועצה אזורית גליל תחתון, אשקלון, רשויות ערביות, עכו, עפולה, מגדל העמק, מועצה מקומית עמק יזרעאל תעבוד חלקית,

הרשימה חלקית

נערך ע"י חדשות1 01/09/2024 21:00
  • תגובה מהירה
  • אזעקה במשגב עם
    חדשות1
    חדשות1
  • 01/09/2024 18:38
  • צפיות9
אבל זה לא מעניין את המתפרעים ברחובות.

נערך ע"י חדשות1 01/09/2024 18:38
  • תגובה מהירה
  • שלושה נפגעים כתוצאה מהאירוע בכפר יובל
    חדשות1
    חדשות1
  • 01/09/2024 18:30
  • צפיות11
*עדכון מהמרכז הרפואי זיו, צפת*
בשעה האחרונה הובאו באמצעות מסוק לחדר ההלם במרכז הרפואי זיו, שלושה נפגעים, כתוצאה מהאירוע בכפר יובל:

נפגע אחד במצב קשה, מטופל כרגע בחדר ניתוח.
שני נפגעים נוספים במצב קל עד בינוני.

פרטים נוספים בהמשך.

דוברות
המרכז הרפואי זיו

• תגובה מהירה
  • השביתה הוכרזה אבל מי ישלם לשובתים ? אף אחד. רשויות וחברות רבות לא יושבתו
    חדשות1
    חדשות1
  • 01/09/2024 18:13
  • צפיות12
נעשה שימוש בעובדים לצורך קידום אג'נדות פוליטיות והחלטות אישיות פרזיטיות שאינן נוגעות לשוק התעסוקה או לעובדים, ועל כן מדובר בשביתה פראית שהוכרזה על רקע פוליטי
בנסיבות אלה אין מי שישלם לעובדים.

הנטל יחול על המעסיקים שהסכימו לשבות והם יצטרכו לממן את יום העבודה לעובדים שהשביתו. כל מה שנותר לעובדים השובתיםואלו שהושבתו בניגוד לרצונם
לוודא שהם אכן יקבלו תשלום עבור יום עבודה מהמעסיק שלהם
ולא ישקזזו להם יום חופש שהם לא בחרו בו מרצונם או שלא ישלמו להם בכלל.

עיריות מועצות, חברות וגופים רבים לא לוקחים חלק בשביתה הפראית מתוך ידיעה והבנה שאין בשביתה הזו מניעים שנוגעים לעובדים עצמם.

מועצות ועיריות בצפון ובגליל,גוש עציון,אריאל, ירושלים, יו"ש לא שובתות למעשה ערים רבות כרגע מעוניינות להמשיך ולהתנהל כרגיל ולא להיות כלי בידי החלטות פרזיטיות.

**מהנהלת רש"ת נמסר כי שדה תעופה נתב"ג יהיה פתוח לטיסות ונחיתות ביום ב׳ 2 בספטמבר.
ככלל אנו ממליצים לנוסעים להתעדכן בלוח הטיסות ומול חברות התעופה.

**עיריית צפת לא תשתתף בשביתה הכללית שהוכרזה על ידי ההסתדרות*

לאור ההכרזה על שביתה כללית מחר במשק, אנו מודיעים כי *כל* שירותי העירייה ימשיכו לפעול כרגיל ביום המחר.

במצב החירום הנוכחי, ומתוך אחריות כלפיכם התושבים - אין לנו את הזכות להשבית את השירות העירוני החיוני.

אנו מבינים את החשיבות של שמירה על שגרה, במיוחד עבור ילדינו במערכת החינוך ועבור כלל התושבים הזקוקים לשירותים עירוניים.

ליבנו עם משפחות החטופים, ואנו נושאים תפילה לשחרורם המיידי משבי החמאס ולשובם המהיר והבטוח הביתה לחיק משפחותיהם.

בהזדמנות זאת נזכיר כי יש להישאר עירניים ולהישמע להנחיות פיקוד העורף. יחד נעבור את התקופה הזו בחוסן ובאחדות

בברכה לבשורות טובות
ראש העיר
יוסי קקון

נערך ע"י חדשות1 01/09/2024 18:43
  • תגובה מהירה
  • נתב''ג ייסגר להמראות ונחיתות ביום שני בבוקר
    מבזק
    מבזק
  • 01/09/2024 17:03
  • צפיות14
המשק יושבת מחר מ-6 בבוקר

• תגובה מהירה
  • צה״ל ושב״כ איתרו והשיבו את גופותיהם של חטופים
    מבזק
    מבזק
  • 01/09/2024 07:25
  • צפיות14
צה״ל ושב״כ איתרו והשיבו את גופותיהם של החטופים כרמל גת ז״ל, עדן ירושלמי ז״ל, הירש גולדברג-פולין ז״ל, אלכסנדר לובנוב ז״ל, אלמוג סרוסי ז״ל ורס״ר אורי דנינו ז״ל

צה״ל ושב״כ איתרו והשיבו אמש (ש׳) ממנהרה תת קרקעית במרחב רפיח, את גופותיהם של החטופים כרמל גת ז״ל, עדן ירושלמי ז״ל, הירש גולדברג-פולין ז״ל, אלכסנדר לובנוב ז״ל, אלמוג סרוסי ז״ל ורס״ר אורי דנינו ז״ל לשטח ישראל.

הם נחטפו בשבעה באוקטובר, ונרצחו על ידי מחבלי חמאס בעזה.

לאחר הליך זיהוי שנעשה על ידי המכון הלאומי לרפואה משפטית, משטרת ישראל והרבנות הצבאית; צוות החטופים באגף כוח האדם, אשר אמון על ליווי משפחות החטופים, מסר את ההודעות למשפחות. צה״ל ושב"כ משתתפים בצער המשפחות בשעה קשה זו.

צה"ל וכוחות הביטחון פועלים בכל המאמצים להשיב את כל החטופות והחטופים מהר ככל הניתן.

• תגובה מהירה
  • יו״ר ארגון המורים רן ארז החליט שמחר תהיה שביתה בבתי הספר התיכוניים
    חדשות1
    חדשות1
  • 01/09/2024 00:05
  • צפיות7
עוד גורם שלא רואה את טובת התלמידים והחינוך מול עיניו אם דווקא בתחילת השנה הוא משבית את הלימודים.

• תגובה מהירה

הוספת הודעה

בטל תגובה בטל עריכה
התחברות הצטרפ/י ותוכל/י לכתוב באופן קבוע

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה